Czas Muzyki

Koncerty/Edukacja muzyczna/
Promocja muzyki klasycznej

Czym jest muzyka? Nie wiem.
Może po prostu niebem
Z nutami zamiast gwiazd;

Może mostem zaklętym,
Po którym instrumenty
Przeprowadzają nas.

Wszystko – jak raz ktoś orzekł –
Muzyczne ma podłoże,
Nawet księżyca blask.

Czym jest muzyka? Nie wiem
Może po prostu niebem
Z nutami zamiast gwiazd.

Ludwik Jerzy Kern

Mówienie o muzyce, muzykach, kompozytorach i losach utworów to zadanie wielce delikatne i silne jednocześnie. Często myślę, że to taka pajęcza sieć, w którą wpaść może zainteresowany światem muzyki meloman. Prowadzenie a, raczej wprowadzanie słuchaczy w meandry koncertu to troska o to, aby chwile wytchnienia podczas odbioru sztuki były pełne i bezkresne.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami dla mistrzyni słowa, która kiedyś wyrecytowała mi ten wiersz – p. Elżbiety Terlegi

Dominika Łukasiewicz

Mówienie o muzyce, muzykach, kompozytorach i losach utworów to zadanie wielce delikatne i silne jednocześnie.
Często myślę, że to taka pajęcza sieć, w którą wpaść może zainteresowany światem muzyki meloman. Prowadzenie, a raczej wprowadzanie słuchaczy w meandry koncertu to troska o to, aby chwile wytchnienia podczas odbioru sztuki były pełne i bezkresne. 


Z wielką przyjemnością zawsze przygotowuję się do koncertów muzyki klasycznej i filmowej. Wiele radości daje mi przeprowadzenie publiczności przez koncerty muzyki rozrywkowej. 

Chętnie pomagam w skonstruowaniu i poprowadzeniu oficjalnych uroczystości, jubileuszy i artystycznych wydarzeń historycznych. 


Jeśli chcesz mnie posłuchać zapraszam na mój kanał You Tube gdzie cykl „Muzyczne Zapiski” poświęcam różnym utworom klasycznym: 

error: Content is protected !!