Czas Muzyki

Koncerty/Edukacja muzyczna/
Promocja muzyki klasycznej

W dniu 25 listopada 2023 r. po raz drugi udaliśmy się w magiczną podróż do Krainy Bajek z flamingiem Molto. To był wieczór pełen emocji, pięknej muzyki oraz uśmiechów całych rodzin, który z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach. 

Tym razem w programie mogliśmy usłyszeć melodie z bajek, takich jak: Kopciuszek, Kraina Lodu, Kubuś Puchatek, Miraculum oraz Pocahontas. Była to prawdziwa uczta dla zmysłów oraz doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnej, cudownej atmosferze, zapewnionej przez prowadzącą Dominikę Łukasiewicz. Solistką wieczoru była Ewelina Gorayska, utalentowana wokalistka, która swoim pięknym głosem poruszyła serca wszystkich obecnych. Nie możemy zapomnieć także o wspaniałej Karkonoskiej Filharmonii Kameralnej, która dostarczyła nie tylko wspaniałych dźwięków, ale i prawdziwych emocji muzycznych.

Jednak największe podziękowania za wspaniały przebieg koncertu należą się publiczności, bez której to wydarzenie nie miałoby sensu. Śpiew i taniec najmłodszych uczestników sprawił, że wieczór stał się naprawdę cudowny. Ich beztroska i entuzjazm nadały niepowtarzalny urok całemu koncertowi.

Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, nie martwcie się! Przyszłe koncerty z flamingiem Molto są już w planach, więc bądźcie gotowi na kolejne emocje i niezapomniane chwile.

Do zobaczenia na kolejnym koncercie!

 

 

Fot. Karol Pawlak

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!