Czas Muzyki

Koncerty/Edukacja muzyczna/
Promocja muzyki klasycznej

W sobotę 23 września 2023r. w kinie LOT w Jeleniej Górze odbył się po raz pierwszy koncert familijny “Molto w krainie bajek”.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować cudownej publiczności za Waszą obecność i wsparcie. Wasze uśmiechy i serca są dla nas niezastąpioną inspiracją!

Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę Moniki Frąckiewicz-Motyka, która przygotowała nasze utalentowane solistki Hannę Mazur, Zofię Markiewicz, Maję Stefańczyk, oraz dla wspaniałego Krzysztofa Pachołka. Dziękujemy również Karkonoskiej Filharmonii Kameralnej za aranżacje i piękną muzykę, która brzmiała tego wieczoru.

Dla wielu dzieci i ich najbliższych, koncert familijny „Molto w Krainie Bajek” był jedynym w swoim rodzaju niezapomnianym wydarzeniem. Nasza kochana  publiczność mogła posłuchać ulubionych dziecięcych przebojów i poprzez interaktywną zabawę lepiej poznać świat muzyki i różnego rodzaju instrumenty, które zaprezentowano podczas koncertu. 

Wydarzenie podbiło serca nie tylko najmłodszych, ponieważ jak wiemy muzyka Disneya łączy pokolenia! Zaprezentowane w programie utwory z bajek, taki jak: Vaiana, Coco, Encanto, Król Lew i Aladyn trafiły do gustu zarówno młodszym, jak i starszym miłośnikom muzyki filmowej. 

To było popołudnie pełne wrażeń, które pozostaną w naszych sercach na zawsze. Dziękujemy za ten wyjątkowy dzień i zapraszamy na kolejne magiczna spotkania!

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!