Czas Muzyki

Koncerty/Edukacja muzyczna/
Promocja muzyki klasycznej

Za nami muzyczny weekend koncertowy, który odbył się w Jeleniej Górze (10.02.2024) oraz Bogatyni (11.02.2024). Dziękujemy za ten niesamowity czas pełen muzyki, śmiechu oraz fantastycznej atmosfery!

Podczas koncertu „Podróż za jeden uśmiech” mieliśmy okazję usłyszeć muzykę z polskich klasyków filmowych oraz seriali. Pomiędzy utworami sprawdzana była także wiedza publiczności z zakresu znajomości polskiego kina. Jak zwykle cudowna publiczność miała okazję pochwalić się ogromną wiedzą oraz swoim wielkim zaangażowaniem.

Głównymi solistami występującymi na scenie byli utalentowani Aneta Kolendo wraz z Krzysztofem Pachołkiem. Cały występ uświetniła obecność zespołów Amazonki, Agat, Świebodziczanie, My Dwie oraz Miłek. Natomiast wspaniałą grę zapewnił zespół Kameralnej Orkiestry Rozrywkowej FIVE – UP pod kierownictwem Łukasza Wilczury. Całe wydarzenie w niezwykłym nastroju poprowadziła Dominika Łukasiewicz

W ramach tej sentymentalnej podróży usłyszeliśmy muzykę m.in. z: 

Jeszcze raz dziękujemy za ten wspaniały czas wszystkim zaangażowanym osobom, bez których koncerty nie mogłyby się odbyć oraz oczywiście niesamowitej publiczności. Wasza energia i entuzjazm sprawiły, że było to niepowtarzalne przeżycie. Już nie możemy doczekać się kolejnych wydarzeń na których spotkamy się z Wami ponownie! Do zobaczenia wkrótce!

Fot. Przemek Kaczałko, Katarzyna Morańda, BOK, UMiG Bogatynia

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!